THE CENTER FOR INTERNATIONAL AFFAIRS & SCHOOLS ABROAD      پست الکترونیکی مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور dabirkhane@medu.ir       مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور      


آمار بازدید

 بازدید امروز:  ۲۸۵
 بازدید دیروز:  ۲۵۵۷۲
 کل بازدیدها:  ۴۶۲۶۳۷۴

ارتباط با ما
تلفن تماس:
982122081292,93+
آدرس پستی:
ايــران - تهران - سعادت آباد میدان فرهنــگ - شمــاره 3 كـــدپســـتـي 1997755611 نمــــابـر 22087353 ===================== No3 , Farhang .sq , Saadatabad Blvd , TEHRAN Post-Code:1997755611 I.R.of IRAN
مسیر یابی:
گلبانگ زنگ انقلاب و فجر فاطمی 96 در مدارس دوحه قطر نواخته شد

آیین گلبانگ زنگ انقلاب  به صورت نمادین با حضور سفیر جمهوری اسلامی یران درقطر ، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در قطر  ،سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران در قطر و کارشناسان سرپرستی در دبستان دخترانه شهید باهنر دوحه قطر  برگزار شد.

کشتکار سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران در قطر در این آیین ضمن تبریک به مناسبت ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: این روزها یادآور شور و نشاط و حماسه‌هایی است که پس از سال‌ها تلاش و شکنجه و درگیری با نظام طاغوت به پیروزی انقلاب ختم شد.

ابوالفضل کشتکار تاکید کرد: یادمان نرود برای پیروزی این انقلاب خون‌های زیادی ریخته شده است و رهبری امام راحل در به ثمر نشستن نهال انقلاب تاثیر بسیاری داشته است.

وی خاطرنشان کرد: در این انقلاب یکی از قشرهایی که نقش بسیاری ایفا کرد، دانش‌آموزان و فرهنگیان بودند که در تداوم، حفظ و استمرار انقلاب حائز اهمیت فراوانی بودند.

شایان ذکر است این آیین با اجرای برنامه های ویژه ای از جمله : نوختن زنگ انقلاب ، اهدای گل به تمثال مبارک حضرت امام خمینی (ره) ، تجلیل از حماسه  آفرینان  انقلاب ، سرود یاران امام ، نمایش ، مسابقه ، سرود همگانی ، برش کیک انقلاب و ... همراه بود .

سامانه های مرتبط
لینک های مفید
اوقات شرعی

استان تهران
۱۳۹۶/۱۲/۰۴