THE CENTER FOR INTERNATIONAL AFFAIRS & SCHOOLS ABROAD      پست الکترونیکی مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور dabirkhane@medu.ir       مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور      


آمار بازدید

 بازدید امروز:  ۱۲۰۴
 بازدید دیروز:  ۴۷۰۱۵
 کل بازدیدها:  ۴۷۵۴۲۱۷

ارتباط با ما
تلفن تماس:
982122081292,93+
آدرس پستی:
ايــران - تهران - سعادت آباد میدان فرهنــگ - شمــاره 3 كـــدپســـتـي 1997755611 نمــــابـر 22087353 ===================== No3 , Farhang .sq , Saadatabad Blvd , TEHRAN Post-Code:1997755611 I.R.of IRAN
مسیر یابی:
گلبانگ زنگ انقلاب و فجر فاطمی 96 در مدارس دوحه قطر نواخته شد

آیین گلبانگ زنگ انقلاب  به صورت نمادین با حضور سفیر جمهوری اسلامی یران درقطر ، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در قطر  ،سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران در قطر و کارشناسان سرپرستی در دبستان دخترانه شهید باهنر دوحه قطر  برگزار شد.

کشتکار سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران در قطر در این آیین ضمن تبریک به مناسبت ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: این روزها یادآور شور و نشاط و حماسه‌هایی است که پس از سال‌ها تلاش و شکنجه و درگیری با نظام طاغوت به پیروزی انقلاب ختم شد.

ابوالفضل کشتکار تاکید کرد: یادمان نرود برای پیروزی این انقلاب خون‌های زیادی ریخته شده است و رهبری امام راحل در به ثمر نشستن نهال انقلاب تاثیر بسیاری داشته است.

وی خاطرنشان کرد: در این انقلاب یکی از قشرهایی که نقش بسیاری ایفا کرد، دانش‌آموزان و فرهنگیان بودند که در تداوم، حفظ و استمرار انقلاب حائز اهمیت فراوانی بودند.

شایان ذکر است این آیین با اجرای برنامه های ویژه ای از جمله : نوختن زنگ انقلاب ، اهدای گل به تمثال مبارک حضرت امام خمینی (ره) ، تجلیل از حماسه  آفرینان  انقلاب ، سرود یاران امام ، نمایش ، مسابقه ، سرود همگانی ، برش کیک انقلاب و ... همراه بود .

مسابقات قرآن برای دانش آموزان مقاطع ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم مدارس دوحه قطر برگزار شد

مسابقات قرآن برای دانش آموزان مقاطع ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم برگزار شد

کشتکار سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران در قطر بیان داشت : تعمیق و توسعه فرهنگ غنی قرآن کریم، ‌عترت و فرهنگ اقامه نماز، زمینه‌سازی برای انس بیشتر دانش‌آموزان و همکاران با قرآن، عترت و نماز می باشد  برگزاری مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌‌آموزان در مرحله آموزشگاه و زمینه‌سازی برای شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان و مصونیت بخشی جوانان و نوجوانان با بهره‌گیری از معارف قرآن کریم و اهل بیت(ع) و احکام دینی  را از مهم‌ترین اهداف برنامه‌های قرآن ، عترت و نماز عنوان کرد

کشتکار خبر داد : برگزاری مسابقات قرآن، عترت و نماز در بین دانش آموزان مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و

توسطه دوم برگزار می شود.

وی با اشاره به رشته های این دوره از مسابقات عنوان کرد: علاقه مندان به شرکت در مسابقات قرآن، قرائت و نماز در رشته های قرائت، حفظ، مفاهیم  و نماز با همدیگر رقابت می کنند.
وی افزود : در برنامه 20 بهمن ماه 96 از کلیه برگزیده شدگان  مسابقات قرآنی تجلیل می شود

بارم بندی دروس سال تحصیلی 97-96

1- دوره پیش دانشگاهی و معارف اسلامی  (دانلود)
2- دوره اول متوسطه،پایه های هفتم،هشتم و نهم  (دانلود)

3- دوره دوم متوسطه نظری پایه دهم  (دانلود)

4- دوره دوم متوسطه نظری پایه یازدهم  (دانلود)

سامانه های مرتبط
لینک های مفید
اوقات شرعی

استان تهران
۱۳۹۶/۱۲/۰۷