THE CENTER FOR INTERNATIONAL AFFAIRS & SCHOOLS ABROAD      پست الکترونیکی مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور dabirkhane@medu.ir       مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور      


آمار بازدید

 بازدید امروز:  ۱۱۵۵
 بازدید دیروز:  ۴۹۸۰۶
 کل بازدیدها:  ۷۸۱۱۰۴۱

ارتباط با ما
تلفن تماس:
982122081292,93+
آدرس پستی:
ايــران - تهران - سعادت آباد میدان فرهنــگ - شمــاره 3 كـــدپســـتـي 1997755611 نمــــابـر 22087353 ===================== No3 , Farhang .sq , Saadatabad Blvd , TEHRAN Post-Code:1997755611 I.R.of IRAN
مسیر یابی:
حوزه های آموزش متوسطه، مدارس خارج از کشور و زنان در قرار دادن قطار آموزش و پرورش بر روی ریل اصلی خود می توانند موثر با شند.

حوزه های آموزش متوسطه، مدارس خارج از کشور و زنان در قرار دادن قطار آموزش و پرورش بر روی ریل اصلی خود می توانند موثر با شند.

مقام عالي وزارت در ديدار نوروزي  خود با مديران مركز امور بين الملل و مدارس خارج از كشور و معاونت متوسطه و امور زنان بر نقش اين سه حوزه بر قرار گرفتن قطار آموزش و پرورش بر روي ريل اصلي خود اشاره نمودند.

در اين ديدار كه ساعت 11:30 روز سه شنبه 14 فروردين ماه در ساختمان شهيد رجايي انجام شد در ابتدا جناب آقاي وزير ضمن خوش يمن بودن آغاز سال جديد با ماه مبارك و پر فيض رجب سالي پر از بركت را براي نظام آموزش و پرورش و معلمان گرامي آرزو نمودند.

در ادمه ايشان فرمودند، صرف نظر از رده هاي سازماني همه اعضاء يك خانواده هستيم. خانواده اي كه موفقيت نظام آموزش و پرورش به پاي اين خانواده نوشته خواهد شد و ناكامي و شكست اين خانواده در برخي فعاليت ها نيز به پاي اعضاء آن نوشته مي شود پس موفقيت ما در گرو موفقيت و تلاش همه اعضاء خانواده مي باشد و ديگر آن زمان نيست كه كسي ادعا كند و بگويد موفقيت در اين برنامه به دليل حضور بنده بوده است و يا من باعث اين موفقيت شده ام.

ايشان با اشاره به آغاز به كار خود در ابتداي دولت دوازدهم فرمودند، ما كارهاي زيادي را با هم شروع كرده ايم و به واسطه تلاش همكاران موفقيت هاي زيادي نيز داشته ايم و سختي هاي زيادي هم پشت سر نهاديم و كارهايي را كه اميد موفقيت در آن نيز كم بود با يكديگر به سرانجام رسانديم اما اين كافي نيست.

وزير محترم آموزش و پرورش با ترسيم نقشه راهبردي وزارتخانه در سال 97 فرمودند در سال 97 مدارس ما بايد از حالت رخوت و سستي خارج شوند. مدارس بايد به سمتي بروند كه دانش آموزان اميدوار ما پس از خروج از مدرسه توانايي حل مسائل زندگي را داشته باشند.

در خاتمه ايشان فرمودند حوزه هاي آموزش متوسطه، مدارس خارج از كشور و زنان سه حوزه مهمي  هستند كه  در قرار گرفتن قطار آموزش و پرورش بر روي ريل اصلي خود مي توانند موثر با شند و ما بايد با دستان با تدبير كارشناسان و مديران حوزه هاي ستادي مسيرهاي جديدي را پيدا نموده و در سال 97 مبتني بر سند تحول د ر اين مسيرها گام برداريم.

سامانه های مرتبط
لینک های مفید
اوقات شرعی

استان تهران
۱۳۹۷/۱۰/۳۰