THE CENTER FOR INTERNATIONAL AFFAIRS & SCHOOLS ABROAD      پست الکترونیکی مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور dabirkhane@medu.ir       مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور      


آمار بازدید

 بازدید امروز:  ۱۱۴۱
 بازدید دیروز:  ۴۹۸۰۶
 کل بازدیدها:  ۷۸۱۱۰۲۷

ارتباط با ما
تلفن تماس:
982122081292,93+
آدرس پستی:
ايــران - تهران - سعادت آباد میدان فرهنــگ - شمــاره 3 كـــدپســـتـي 1997755611 نمــــابـر 22087353 ===================== No3 , Farhang .sq , Saadatabad Blvd , TEHRAN Post-Code:1997755611 I.R.of IRAN
مسیر یابی:
تمدید زمان ثبت در آزمون اعزام نیروی انسانی به مدارس ایران در خارج از کشور

تمدید زمان ثبت در آزمون اعزام نیروی انسانی به مدارس ایران در خارج از کشور

معاون مدارس خارج از كشور مركز امور بين الملل: مهلت ثبت‌نام متقاضیان شرکت در آزمون  اعزام نیروی انسانی به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور  تا ساعت 24 روز شنبه 8 ارديبهشت ماه تمدید شد.

حاجي بابايي اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون اعزام نیروی انسانی به مدارس ایران در خارج از کشور  که از روز شنبه مورخ 1 اردیبهشت ماه آغاز  شده بود  بنا به درخواست داوطلبان و با توجه به استقبال زیاد آن‌ها تا روز شنبه 8  ارديبهشت ماه تمدید شد.

ايشان فرمودند تمديد ثبت نام این فرصت را فراهم می کند تا متقاضیانی که به هر دلیل موفق به ثبت نام در موعد مقرر نشده اند بتوانند در زمان تمدید مهلت مقرر اقدام به ثبت نام نمایند. لازم بذكر است مهلت زماني تعيين شده به هيچ عنوان قابل تمديد نخواهد بود لذا به كليه داوطلبان عزيز توصيه مي‌گردد در مهلت زماني تعيين شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمايند.

سامانه های مرتبط
لینک های مفید
اوقات شرعی

استان تهران
۱۳۹۷/۱۰/۳۰