THE CENTER FOR INTERNATIONAL AFFAIRS & SCHOOLS ABROAD      پست الکترونیکی مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور dabirkhane@medu.ir       مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور      


آمار بازدید

 بازدید امروز:  ۲۰۲۶
 بازدید دیروز:  ۳۲۳۹
 کل بازدیدها:  ۱۰۵۲۹۸۰۷

ارتباط با ما
تلفن تماس:
982122081292,93+
آدرس پستی:
ايــران - تهران - سعادت آباد میدان فرهنــگ - شمــاره 3 كـــدپســـتـي 1997755611 نمــــابـر 22087353 ===================== No3 , Farhang .sq , Saadatabad Blvd , TEHRAN Post-Code:1997755611 I.R.of IRAN
مسیر یابی:
مشاورعالی وزیر آموزش و پرورش از مجتمع آموزشی و پرورشی امام خمینی (ره) دمشق بازدید نمود

مشاورعالی وزیر آموزش و پرورش از مجتمع آموزشی و پرورشی امام خمینی (ره) دمشق بازدید نمود

بزرگی زاده مشاورعالی وزیرمحترم آموزش و پرورش با حضور در مجتمع آموزشی و پرورشی امام خمینی ره دمشق با همکاران فرهنگی و دانش اموزان دیدار نمود.

بزرگی زاده که به مناسب برپایی مراسم تودیع و معارفه سرپرستان مدارس‌ سوریه لبنان و اردن به کشور سوریه سفر نموده است  به همراه بیرانوند سرپرست جدید مدارس‌ سوریه لبنان و اردن از مجتمع آموزشی و پرورشی امام خمینی ره دمشق بازدید نمودند.

بزرگی زاده و سایر همراهان با حضور در کلاس های درسی این مجتمع اموزشی  ضمن دیدار دانش آموزان با معلمان مجتمع آموزشی و پرورشی امام خمینی ره دمشق نیز  گفتگو نمود.

وی ضمن تبریک آغاز بازگشایی مدارس و اغاز ماه مهر سلام مقام عالی وزارت را خدمت  معلمان و دانش اموزان  این مجتمع ابلاغ نمود. در این دیدار صمیمی بزرگی زاده از دانش اموزان خواست از این فرصت ها برای پیشرفت و ترسیم آینده ای درخشان  و ایجاد دوستی و تعامل اجتماعی بیشترین استفاده را نمایند.

سامانه های مرتبط
لینک های مفید
اوقات شرعی

استان تهران
۱۳۹۸/۰۵/۲۷