THE CENTER FOR INTERNATIONAL AFFAIRS & SCHOOLS ABROAD      پست الکترونیکی مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور dabirkhane@medu.ir       مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور      


آمار بازدید

 بازدید امروز:  ۲۳۵
 بازدید دیروز:  ۲۸۱۰
 کل بازدیدها:  ۵۹۲۰۰۲۹

ارتباط با ما
تلفن تماس:
982122081292,93+
آدرس پستی:
ايــران - تهران - سعادت آباد میدان فرهنــگ - شمــاره 3 كـــدپســـتـي 1997755611 نمــــابـر 22087353 ===================== No3 , Farhang .sq , Saadatabad Blvd , TEHRAN Post-Code:1997755611 I.R.of IRAN
مسیر یابی:
برگزاري جشن انقلاب در مركز امور بين الملل و مدارس خارج از كشور

برگزاري جشن انقلاب در مركز امور بين الملل و مدارس خارج از كشور

همزمان با برگزاري جشن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مدارس داخل و خارج از كشور به همت پايگاه بسيج شهداي هسته ايي با شكوه هرچه تمام تر در مركز امور بين الملل و مدارس خارج از كشور برگزار شد .

در ابتداي مراسم قائم مقام وزير در امور بين الملل با بيان اينكه جشن هاي اين دهه با رمز توكل بر خدا و درايت امام راحل (ره ) به پيروزي رسيد . ما برای نگه‌داشتن این انقلاب بهای جانی و مالی زیادی داده‌ایم، شهدای زیادی برای این انقلاب خون داده و آن را با چنگ و دندان صیانت کردهاند، پس باید برای حفظ آن تلاش بسیاری کنیم.

ايشان با بيان خاطره از زمان انقلاب و پيروزي انقلاب اسلامي اظهار داشت : شاه و حامیان غربی‌اش هیچ گاه تصور نمیکردند انقلاب اسلامی به پیروزی برسد اما با درایت رهبر کبیر انقلاب و همراهی و ایثار مردم، شاه ملعون سرنگون شد.

وی با تأکید بر لزوم برگزاری جشن‌های مردمی برای بزرگداشت انقلاب اسلامی افزود: این جشن‌ها صرفاً برای ایجاد فضای شاد نیست بلکه همه این برنامه‌ها حامل یک پیام است و نباید ما از این پیام‌ها غافل شویم.

در ادامه آقاي نوش آبادي با بيان خاطرات زمان انقلاب بر تاكيد بنياد خانواده گفت : همكاران مركز زحمات زيادي را متحمل مي شوند و اين نيرو ، انرژي فقط به خاطر خانواده هاي آنها است پس بايد از خانواده هاي همكاران قدرداني نماييم . به همين مناسبت در اين ايام مبارك تقديرنامه هايي براي همسران همكار تدارك ديده شده است .

معاون هماهنگي و نظارت مركز ضمن تقديرو تشكر خاطراتي را از زمان پيروزي انقلاب بيان داشت و سپس تقديرنامه هاي همسران همكاران توسط آقاي آتشك اهدا شد .

گفتني است بسيج پايگاه شهداي هسته ايي علاوه بر تدارك جشن بزرگداشت انقلاب در مركز ،‌مراسم صبح گاه پايگاه ، سفر زيارتي خواهران به قم و جمكران در روز چهارشنبه 14 بهمن ، برگزاري مسابقات فرهنگي و ورزشي را تدارك ديده اند .

سامانه های مرتبط
لینک های مفید
اوقات شرعی

استان تهران
۱۳۹۷/۰۴/۳۱