انتقادات و پیشنهادات
اوقات شرعی

استان تهران
۱۳۹۸/۰۵/۲۷

آرشیو اخبار
تصاویر

درخواست گرد آوری چکیده ی مطالعات ، تحقیقات ، پایان نامه و... ها و

قابل توجه مسئول محترم دبیرخانه برنامه تعالی مدیریت مدرسه در استان

با سلام

احتراماً به منظور بهره برداری از مطالعات و تحقیقات علمی انجام شده با محوریت برنامه تعالی مدیریت مدرسه ، خواهشمند است چکیده ی مطالعات ، تحقیقات ، پایان نامه ها و مقالاتی که توسط همکاران فرهنگی آن استان پیرامون برنامه پیش گفته انجام شده است را باذکر مشخصات پژوهشگر (نام و نام خانوادگی ، شماره پرسنلی ، منطقه محل خدمت ، سابقه کار ، شماره همراه / تلفن و...) از طریق پست الکترونیکی Lse  به  دبیرخانه تخصصی برنامه فوق الذکر مستقر در دفتر آموزش دوره اول متوسطه ارسال  فرمایند. 

نکته های مدیریتی:تفکر و تعمق قبل از پاسخگویی راحت تر از پیدا کردن چاره ای برای تغییر آنچه عنوان شده می باشد      وقتی می خواهید کاری را به کسی محول کنید، روشی را برای عنوان کردنش انتخاب کنید تا حس مسئولیت افر اد برانگیخته شود.      با درایت و زیرکی همیشه در کمین شکار فرصتهای طلایی باشید.      زمان پیاده سازی تصمیم گیری ها، به اندازه اخذ تصمیمات، مهم است . چون ممکن است اجرای یک نقشه خوب در زمان نامناسب با شکست روبه رو شود.      

ارتباط با ما
تلفن تماس:
تلفن تماس : 02188381045 فکس : 02188846784
آدرس پستی:
تهران - خیابان طالقانی - نبش ایرانشهر جنوبی - ساختمان معاونت آموزش متوسطه - طبقه هفتم - مدیریت آموزشگاهی پست الکترونیک : m.hamrah1400@gmail.com
سامانه های مرتبط
آمار بازدید

 بازدید امروز:  ۱۸۸
 بازدید دیروز:  ۲۴۲
 کل بازدیدها:  ۵۰۰۷۴۵