فیدخوان(rss)
آرشیو اخبار
اوقات شرعی

استان تهران
۱۳۹۷/۱۰/۳۰

ساعت
اطلاعیه فوری :قابل توجه روسای محترم ادارات آموزش متوسطه اول استانها

با عنایت به اینکه اساسی ترین هدف برنامه تعالی مدیریت مدرسه رشد و بالندگی مدرسه به عنوان یک سازمان یادگیرنده است ، با این رویکرد مدرسه باید با محور قراردادن اهداف سند تحول بنیادین ونگاهی متعالی مشارکت جو، مدرسه محور وکیفیت مدار زمینه های ارتقاء فرایند های مدیریتی را فراهم آورد .

      از آنجا که استفاده از تجارب این مدارس می تواند برای سایر همکاران  راهگشا و الهام بخش باشد، دبیرخانه تخصصی  برنامه تعالی مدیریت مدرسه درنظر دارد تجارب مدارسی که در جریان ارزیابی های ،استانی به عنوان مدارس متعالی یا ممتاز معرفی شده اند را جمع آوری و به صورت مدون در اختیار مدارس کشور قرار دهد، لذا خواهشمند است با درنظر گرفتن موارد زیر حداکثر تا  روز سه شنبه مورخ 27/7/95  نسبت به گردآوری و ارسال تجارب برتر مدارس مذکور به آدرس ایمیل  ‌masoumiyan8410@chmail.ir   و یا   Masoume.m1@yahoo.comاقدام نمایید.

لازم به ذکر است :

1-فرم پیوست مبنای تدوین تجارب مدارس برتر قرار گیرد .

2- تجارب باید در راستای محورهای کلیدی برنامه تعالی مدیریت مدرسه تدوین شود.( مدارس می توانند به صورت گزینشی در یک یا چند محور تجربه خود را عرضه نمایند.)

3- تجارب حداکثر دو صفحه و تعداد کلمات  بیشتر از450 کلمه نباشد

4- تجارب  درمحیط  word باسایز 14 وفونت  Bzarتایپ شود.

5- تجارب خلاق ، نوآور وکاربردی معرفی شود.

6- شرح تجربه کاملا تبیین شود.

7-نتایج و دستاوردهای تجارب به صورت روشن و صریح توضیح داده شود.

8- اقداماتی که قرار است مدرسه براساس تحلیل نتایج ودستاوردهای آن تجربه برای بهبود کیفیت امور آموزشی و تربیتی سازمان خود انجام دهد به خوبی ذکر شود.

9- در پایان یادآور می گردد همه تجارب مدیران محترم بررسی و تجارب برتر به صورت یک مجموعه در اختیار ذی نفعان قرار خواهد گرفت.

10-  فایل تصویریjpg)  ) به صورت دسته جمعی ( باکیفیت عالی) از تمامی کارکنان مدرسه ضمیمه فایل متن گردد..

جهت دریافت فایل اینجا کلیک کنید..

اطلاعیه فوری فوری : قابل توجه مسئولین محترم دبیر خانه تعالی مدیریت مدرسه ورؤسای محترم آموزش دوره اول متوسطه استان

       ضمن  تشکر از همکاری شما بزرگواران به ویژه استان­های"کهکیلویه وبویر احمد، همدان ،ایلام ،کرمانشاه، گیلان، کردستان، البرز ، گلستان، خوزستان و بوشهر" در خصوص پاسخ به بخشنامه85390مورخ 95/5/25مبنی بر آمار مدارس مجری وگزارش عملکرد توصیفی برنامه پیش گفته و  ارسال کد سناد مدارس(مجری) ، منطقه ، استان ؛ به اطلاع می رساند متاًسفانه در چند روز اخیر به­دلیل مشکل ایجاد شده در تارنمای دفتر و  عدم امکان ارسال فایل از این طریق ؛ خواهشمند است فایل گزارش­های مورد نظر را از طریق پست الکترونیکی سازمانی به آدرس  LSE@MEDU.IR  تا روز دوشنبه مورخ19 /95/7 ارسال فرمایید. تسریع در ارسال پاسخ با توجه به گذشت زمان در فرصت تعیین شده مورد انتظار می باشد. همچنین خواهشمند است استان هایی که از طریق نمابر اطلاعات درخواستی را ارسال نموده اند مجدداً فایل الکترونیکی اطلاعات را ارسال نمایند . 

بارگذاری نسخه نهایی محورها،ملاک ها و شاخص های ارزیابی برنامه ی تعالی مدیریت مدرسه

نسخه نهایی محورها،ملاک ها وشاخص های ارزیابی برنامه تعالی مدیریت مدرسه درمنوی برنامه تعالی همین سایت(سمت راست -جدول سبز رنگ -گزینه دوم )بار گذاری گردید.

ارسال اطلاعات مدارس مجری برنامه تعالی مدیریت مدرسه سال تحصیلی 96-95

قابل توجه مسؤلین محترم دبیرخانه برنامه تعالی مدیریت مدرسه

با سلام

احتراماً نظر به نیاز این دبیرخانه به اسامی و کد مدارس مجری برنامه تعالی مدیریت مدرسه ،جهت بارگذاری در نرم افزار ارزیابی برنامه ، خواهشمند است مشخصات مدارس مذکور را به همراه کد  سناد استان ، منطقه ، مدرسه ( طبق اطلاعات جدول پیوست) تکمیل و حداکثر تاروز شنبه مورخ  1395/7/10در قالب اکسل از طریق تارنما به دبیرخانه تخصصی برنامه تعالی مدیریت مدرسه ارسال فرمایند . درصورتی که  مدرسه ای عضو پرتال همگام نمی باشد ابتدا می بایست نسبت به ثبت مشخصات و دریافت کد از فناوری منطقه اقدام نمایند .  

جهت دریافت فایل مذکور لطفاًاینجا کلیک کنید

تصاویر

ارتباط با ما
تلفن تماس:
تلفن تماس : 02188381045 فکس : 02188846784
آدرس پستی:
تهران - خیابان طالقانی - نبش ایرانشهر جنوبی - ساختمان معاونت آموزش متوسطه - طبقه هفتم - مدیریت آموزشگاهی پست الکترونیک : m.hamrah1400@gmail.com
لینک های مفید
سامانه های مرتبط
آمار کاربران

تعداد دانش آموزان : 0

تعداد والدین : 0

تعداد معلمان : 0

آمار بازدید

 بازدید امروز:  ۱۱۰
 بازدید دیروز:  ۵۰۵
 کل بازدیدها:  ۴۳۳۱۰۵

انتقادات و پیشنهادات